Vandaag heb ik voor jullie een review van het prachtige W7 in the night palette. Dit palette kocht ik onlangs omdat ik er erg benieuwd naar was.
Het palette is bedoeld om een look mee te maken voor een avondje uit of een feestje. De verpakking ziet er feestelijk en chique uit.
In het palette zitten 12 oogschaduws. De kleuren zien er erg mooi en veelbelovend uit. Het zijn kleuren die goed bij elkaar passen zodat je met 1 palette diverse ooglooks zou kunnen maken.
Hier onder zie je een swatch van het palette op volgorde. Zoals je kunt zien zijn een aantal kleuren prima gepigmenteerd maar ook een aantal niet. Dit vind ik zelf erg jammer. De eerste kleur zou je wel als highlighter kunnen gebruiken, maar de vierde kleur is wat mij betreft onbruikbaar.
Al met al ben ik toch wel tevreden over het palette. Er zitten mooie kleuren in en de prijs is niet al te hoog.
Het palette is o.a. te koop bij de Op is Op winkels en online te vinden bij bijvoorbeeld makeupmusthaves voor €7.99